Restaurant Meat & Meet

„Žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu“
George Bernard Shaw, irský dramatik

V naší stylově unikátní restauraci Vás čekají kulinářská potěšení světové, ale i tradiční krkonošské kuchyně. Šéfkuchař Petr Šmrha se zkušenostmi z michelinských podniků a jeho profesionální tým pro Vás vyčarují delikatesní pokrmy z vysoce kvalitních surovin dodávaných vlastní ekofarmou Annovice a dalšími lokálními dodavateli. Původ ingrediencí je pro nás stejně důležitý jako ryzí kvalita jejich zpracování a vytříbená chuť pokrmů. Věříme, že při jejich konzumaci poznáte, jak moc nás gastronomie baví.
 
Součástí restaurace je také bar s pestrou nabídkou výtečných piv a kvalitních vín.

Hotel Pec pod Sněžkou Restaurant Meat & Meet - Jídelní lístek
Hotel Pec pod Sněžkou Restaurant Meat & Meet - Detské menu
Hotel Pec pod Sněžkou Vinný lístek

Bubbles Bar

„Bůh stvořil jen vodu. Člověk stvořil víno“
Victor Hugo, francouzský spisovatel

Protože dobře víme, že ke kvalitní gastronomii neodmyslitelně patří i ušlechtilé nápoje, je pro vás připraven také stylový Bubbles Bar, který je součástí naší restaurace. Je ideálním místem pro společenská setkání i meditativní rozjímání nad sklenkou špičkového vína či piva, a to jak pro znalce, kteří rádi sázejí na jistotu, tak pro ty, kteří rádi objevují nové chutě. 
  
Patříte-li k milovníkům nápoje bohů, potěšíme vás nejen nabídkou vysoce kvalitních vín francouzských (Champagne, Bordeux) a italských (Prosecco), ale i víny tuzemskými. Na své si přijdou i ti, kdož dávají přednost pivu. Díky našim pivům budete mít z žízně radost. Nejen na její uhašení, ale i pro dobré trávení a veselou mysl nabízíme tradiční piva plzeňského typu i piva lokální, která pro nás vaří místní minipivovar Trautenberk.

Hotel Pec pod Sněžkou Bubbles Bar - Barové menu
Hotel Pec pod Sněžkou Bubbles Bar - Vinný lístek
UŽITEČNÉ ODKAZY
Pec pod Sněžkou 137
542 21 Česká republika
Tel. +420 490 509 509
E-mail: hotel@grandhotelhradec.cz

Značka Stay Safe
SLEDUJTE NÁS
© 2020 Grand Hotel Hradec. All rights reserved.