POKOJE

Grand Hotelu Hradec pro Vás máme přichystáno 68 luxusních pokojů, které představují jedinečnou kombinaci vkusu, elegance, modernosti a pohodlí.

Naši designéři si dali na výběru nábytku i veškerých doplňků velmi záležet, nevynechali žádný detail a neslevili z vysokých nároků na kvalitu materiálů a preciznost veškerého provedení. Můžete se tak těšit na prostorné pokoje s dominantně přírodními prvky, jakými jsou například stěny obložené masivním dubovým dřevem, měkoučké koberce ze stoprocentní vlny, dovezené až z Nového Zélandu nebo koupelnu s ušlechtilým křemencem. Doslova královsky se vyspíte na manželském lůžku velikosti King Size s vysoce komfortními matracemi. K Vašemu sladkému spánku jistě přispějí i příjemné antialergické přikrývky a polštáře, jejichž tvrdost můžete volit podle své preference.  Optimální klima je ve všech pokojích zajištěno díky sofistikované a ekologické technologii rekuperace horského vzduchu.

K základnímu vybavení pokojů patří příslušenství pro přípravu čaje/kávy, bezpečnostní schránka, kvalitní Wi-Fi připojení  a smart TV s bohatou programovou nabídkou. Pro děti je možno zapůjčit postýlku z dubového dřeva s matrací z tepelně upravených kokosových vláken. K maximální spokojenosti pro Vás máme pestrou nabídku hotelových služeb, například služby portýra, nonstop parking service nebo room service (od 11 do 23 hod.). Věříme, že synergie luxusního ubytování, kvalitních služeb a překrásné horské přírody budou těmi správnými substancemi k prožitku, který si v srdci uchováte na opravdu dlouhou dobu.

Hotel splňuje standardy mezinárodní klasifikace ubytovacích zařízení Hotelstars třídy First Class Superior (**** Superior).
SUPERIOR DVOULŮŽKOVÝ POKOJ
SUPERIOR DVOULŮŽKOVÝ POKOJ
Designové pokoje typu Superior (velikost 29 m2) s vysoce účinnou rekuperací horského vzduchu disponují luxusním manželským dvoulůžkem a pohodlnou pohovkou.
REZERVOVAT
SUPERIOR TŘÍLŮŽKOVÝ POKOJ
SUPERIOR TŘÍLŮŽKOVÝ POKOJ
Designové pokoje typu Superior (velikost 29 m2) pro tři osoby s vysoce účinnou rekuperací horského vzduchu disponují luxusním manželským dvoulůžkem a pohodlnou pohovkou.
REZERVOVAT
DELUXE DVOULŮŽKOVÝ POKOJ S TERASOU
DELUXE DVOULŮŽKOVÝ POKOJ S TERASOU
Designové pokoje typu Deluxe (velikost 34 m2) s vysoce účinnou rekuperací horského vzduchu, s balkónem nebo terasou, s luxusním manželským dvoulůžkem a pohodlnou pohovkou.
REZERVOVAT
RODINNÝ POKOJ
RODINNÝ POKOJ
Pokoje typu Deluxe (velikost 68 m2) pro 2 dospělé osoby a 2 děti s vysoce účinnou rekuperací horského vzduchu, s luxusním manželským dvoulůžkem a pohodlnou pohovkou.
REZERVOVAT
SUPERIOR SUITE S TERASOU
SUPERIOR SUITE S TERASOU
Designové pokoje typu Superior (velikost 60 m2) pro čtyři osoby s vysoce účinnou rekuperací horského vzduchu disponují luxusním manželským dvoulůžkem, pohodlnou pohovkou a gaučem.
REZERVOVAT
JUNIOR SUITE
JUNIOR SUITE
Designové pokoje typu Junior (velikost 42 m2) pro čtyři osoby s vysoce účinnou rekuperací horského vzduchu disponují luxusním manželským dvoulůžkem a pohovkou.
REZERVOVAT
Sněžka Royal Penthouse
Sněžka Royal Penthouse
Designové pokoje typu Royal (velikost 155 m2) pro šest osob s vysoce účinnou rekuperací horského vzduchu disponují luxusním manželským dvoulůžkem a střešní venkovní vířivkou.
REZERVOVAT
UŽITEČNÉ ODKAZY
Pec pod Sněžkou 137
542 21 Česká republika
Tel. +420 490 509 509
E-mail: hotel@grandhotelhradec.cz

Značka Stay Safe
SLEDUJTE NÁS
© 2020 Grand Hotel Hradec. All rights reserved.