Číšník / Servírka

Tým restaurace v Peci pod Sněžkou a Janských Lázních, hledá nového fajn kolegu/kolegyni. Pokud jste stejně zapálený/á do gastronomie, jako my, hledáme právě Vás..

Náplň práce

  • Kreativní práce v hotelovém provozu
  • Příprava baru a restaurace na každodenní provoz
  • Ochota spolupracovat s ostatními členy týmu a navozovat přátelské prostředí na pracovišti, být komunikativní, flexibilní a spolehlivý

Požadujeme

  • Samostatné a tvůrčí myšlení
  • Kreativitu a týmového ducha
  • Chuť se zlepšovat a posouvat se
  • Být stresu odolný při práci s hosty
  • Sledovat novinky a moderní trendy
  • Loajalitu, spolehlivost a flexibilitu
  • Uvítáme předchozí zkušenost z oboru

Nabízíme

  • Přátelský kolektiv
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Férové finanční ohodnocení
  • Možnost zaměstnaneckého ubytování v lokalitě
  • Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce u společnosti
  • Zaměstnanecké stravování + neomezenou konzumaci dobré a silné kávy
  • Dáreček k Tvým narozeninám
  • Slevy na F&B

Je tohle právě to, co hledáte? Jste náš člověk! Neváhejte a ozvěte se nám! Napište nám na email info@grandhotelhradec.cz, obratem se Vám ozveme.

Těšíme se na Vás!

UŽITEČNÉ ODKAZY
Pec pod Sněžkou 137
542 21 Česká republika
Tel. +420 490 509 509
E-mail: hotel@grandhotelhradec.cz
SLEDUJTE NÁS