Kuchař

Kuchař

Tým restaurace v Peci pod Sněžkou a Janských Lázních, hledá nového fajn kolegu. Pokud jste stejně zapálený do gastronomie, jako my, hledáme právě Vás.

Náplň práce

  • Vařit vařit vařit
  • Kreativní práce v hotelovém provozu od restaurace po bankety
  • Dodržování HACCP standardů
  • Být komunikativní, flexibilní a spolehlivý parťák/ parťačka, na kterého se budeme moci kdykoliv spolehnout

Požadujeme

  • Předchozí zkušenost v kuchyni vítána
  • Samostatné a tvůrčí myšlení
  • Kreativita a týmový duch
  • Chuť se zlepšovat a posouvat své kulinářské umění

Nabízíme

  • Přátelský kolektiv
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Férové finanční ohodnocení
  • Možnost ubytování v lokalitě
  • Po roce příspěvek na penzijní připojištění
  • Zaměstnanecké stravování a neomezeně dobré a silné kávy
  • Dáreček k narozeninám
  • Slevy na F&B

Je tohle právě to, co hledáte? Jste náš člověk! Neváhejte a ozvěte se nám! Napište nám na email info@grandhotelhradec.cz, obratem se Vám ozveme.

Těšíme se na Vás!

UŽITEČNÉ ODKAZY
Pec pod Sněžkou 137
542 21 Česká republika
Tel. +420 490 509 509
E-mail: hotel@grandhotelhradec.cz
SLEDUJTE NÁS