Recepční Wellnessu

Wellness Tým našeho hotelu v Peci pod Sněžkou hledá profíka, který se bude starat o wellnessu a zpříjemní tak našim hostům zážitek z dovolené.

Náplň práce

  • Obsluha hotelového wellnessu (veřejný a privátní wellness)
  • Práce s rezervačním softwarem
  • Řešení mimořádných potřeby a požadavků hostů
  • Ochotu spolupracovat s ostatními členy týmu a navozovat přátelské prostředí na pracovišti

Požadujeme

  • Výborné komunikační schopnosti a orientaci na zákazníka
  • Organizační schopnosti, profesionální vystupování
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou
  • Loajalitu, spolehlivost a flexibilitu

Nabízíme

  • Zajímavou práci v prostředí wellness hotelu
  • Základní plat, plus motivační složka
  • Příplatek na personální stravování
  • Příplatek na penzijní připojištění po 1 roce u společnosti
  • 2x do roka team-building: naposledy jsme byli v Praze:-)
  • Dárek k narozeninám
  • Možnost zaměstnaneckého ubytování
  • Podporujeme další vzdělávání v oboru
  • Po zkušební době smlouva na neurčito
  • Zaměstnanecká cena v sesterských zařízení

Je tohle právě to, co hledáte? Jste náš člověk! Neváhejte a ozvěte se nám! Napište nám na email wellnessmgr@grandhotelhradec.cz, obratem se Vám ozveme.

Těšíme se na Vás!

UŽITEČNÉ ODKAZY
Pec pod Sněžkou 137
542 21 Česká republika
Tel. +420 490 509 509
E-mail: hotel@grandhotelhradec.cz
SLEDUJTE NÁS