Horský průvodce

Horský průvodce
Příroda ve své pravé podstatě, stezky, které nikdo nezná, místa, která mnoho z nás ještě neobjevilo. Výjimečnost zážitku a individuální přístup můžete zažít jak při pěších horských či skialpových túrách, tak při lezení či vyjížďkách na kole.
 
Horský průvodce Radek Čermák je profesionál, který provází sportovce, turisty a horolezce ve vysokohorských podmínkách tak, aby zajistil jejich bezpečnost a připravil pro ně nevšední zážitky. Je akreditovaným horským průvodcem, členem Horské služby a také horolezecko–cestovatelského spolku A-MountTeam, se kterým absolvoval řadu expedic (5 000 – 6 000 m n. m.) na nejrůznější místa naší planety. Mezi ta nejzajímavější patří například Severní pól, Pamír, Himálaje, Kavkaz či Patagonie. Kromě expedic je Radek aktivním skialpinistou. Organizoval a zúčastnil se řady evropských skialpovo-cestovatelsko-horolezeckých výprav, např. v Tatrách, Alpách či v severním Norsku.
 
Radek Čermák může klientům Grand Hotelu Hradec nabídnout profesionální průvodcovské služby v následujícím rozsahu:
  • létě nevšední túry s místopisem a historií Krkonoš, cyklistické vyjížďky, které jsou přizpůsobeny zájemcům na míru.
  • zimě připravuje individuální skialpové túry, výpravy na sněžnicích či pěší túry, lavinové kurzy, lezení ledů s cepíny a mačkami.
 
Tyto služby jsou určeny jak jednotlivcům, tak i firmám, zkrátka všem, kdo mají zájmem o hory a nevšední dobrodružství. Jejich společným jmenovatelem je individuální přístup a výjimečnost zážitku.
 
6hodinová túra pro pár: od 5 000 Kč
Skupina 7 až 12 osob: 10 000 Kč
Firma do 8 osob: 10 000 Kč
Firma nad 8 osob: individuální kalkulace
Ceny (bez DPH):

 
Na výlet je možné vzít jakkoli velkou skupinu, dle toho bude upraven i počet průvodců.
 
Orientační ceny půjčovného doplňkového vybavení:
 
Skialp set: 800 Kč/den/osoba
Sněžnice: 250 Kč/den/osoba
Nesmeky: 100 Kč/den/osoba
Hůlky: 100 Kč/den/osoba


Kontakt na Radka Čermáka je 603 820 882.
 
UŽITEČNÉ ODKAZY
Pec pod Sněžkou 137
542 21 Česká republika
Tel. +420 490 509 509
E-mail: hotel@grandhotelhradec.cz
SLEDUJTE NÁS
© 2024 Grand Hotel Hradec. All rights reserved.
Využijte nejvýhodnější cenové nabídky přes přímou rezervaci na grandhotelhradec.cz. Nyní i s Karta hosta kartou hosta více informací rezervovat