Sáňkování

Sáňkování
Vraťte se do dětských let a užívejte si sjíždění kopců na sáňkách. U nás v Krkonoších se sáňkuje spontánně, proto je možné provozovat tento sport téměř na každém kopci a sjíždět z různých strání. Připravili jsme pro Vás dva tipy pro báječný a dlouhý sjezd.
 
  1. Sjezd z Černé hory do Pece pod Sněžkou přes Kolínskou boudu

Popis trasy: lanovkou vyjedete na Černou horu z Janských lázní. Do Janských lázní se dostanete linkovým autobusem (jízdní řády k dispozici na recepci) nebo můžete využít taxi službu (603 493 222), od pondělí do čtvrtka pro Vás rovněž můžeme zajistit odvoz ski-busem GHH (zájem o tuto službu je však nutné předem nahlásit na recepci hotelu).
 
  1. Sjezd z Růžohorek přes Portášovy boudy a boudu Jana do Velké Úpy nebo Spáleného mlýna

Popis trasy: lanovkou vyjedete na Růžovou horu, případně vyjdete pěšky, nazpět z Velké Úpy či Spáleného mlýna se vrátíte linkovým autobusem (jízdní řády k dispozici na recepci) nebo můžete využít taxi službu (603 493 222), od pondělí do čtvrtka pro Vás rovněž můžeme zajistit odvoz ski-busem GHH (zájem o tuto službu je však nutné předem nahlásit na recepci hotelu).


Co si u nás v Grand Hotelu Hradec můžete zapůjčit:
 
Sáňky: 250,- / den (záloha = platba za půjčení)
Talíře na sníh: 100,- / den (záloha = platba za půjčení)
Sněžnice: 260,- / den (záloha = platba za půjčení)


 
UŽITEČNÉ ODKAZY
Pec pod Sněžkou 137
542 21 Česká republika
Tel. +420 490 509 509
E-mail: hotel@grandhotelhradec.cz
SLEDUJTE NÁS
© 2024 Grand Hotel Hradec. All rights reserved.
Využijte nejvýhodnější cenové nabídky přes přímou rezervaci na grandhotelhradec.cz. Nyní i s Karta hosta kartou hosta více informací rezervovat