Monkey Park - Lezecké centrum

Monkey park - Lezecké centrum
Lanový park Monkey Park v Peci pod Sněžkou, vzdálený 2 minuty chůze od Grand Hotelu Hradec, se skládá z 22 po sobě jdoucích lanových překážek se 4 přemostěními (přejezdy) přes řeku a přehradu a nabízí originální a jedinečnou zábavu vhodnou pro všechny věkové kategorie.
  
Nástupem do lanového parku z věže s dlouhým 70 metrovým přejezdem přes peckou přehradu vstoupíte do jednoho z nejkrásnějších okruhů v nádherné krkonošské přírodě. Není třeba mít obavy z náročnosti, každý absolvuje průchod Monkey parkem dle vlastních možností a obsluha parku je vám neustále k dispozici
radou i pomocí.
 
Vstup do Monkey Parku je povolen pro děti a dospělé od 140 cm. K povinnému vybavení patří sedací úvazek s jistícími karabinami a kladkou, helma a ochranné rukavice.
Dětský lanový park je určen pro děti do 140 cm a od 4 let věku. Pro děti jsou připraveny 3 varianty okruhů a dětský přejezd - fly. Děti mohou absolvovat a zažít úžasný pocit ze 2 přejezdů přes horní část pecké přehrady. Trasu s dětmi vždy absolvuje jeden z průvodců a děti jsou pod neustálým dohledem zkušených průvodců. Nabídku pro děti doplňuje horolezecká stěna a lukostřelba.
 
UŽITEČNÉ ODKAZY
Pec pod Sněžkou 137
542 21 Česká republika
Tel. +420 490 509 509
E-mail: hotel@grandhotelhradec.cz
SLEDUJTE NÁS
© 2024 Grand Hotel Hradec. All rights reserved.
Využijte nejvýhodnější cenové nabídky přes přímou rezervaci na grandhotelhradec.cz. Nyní i s Karta hosta kartou hosta více informací rezervovat