Sjezdování

Skvělé sjezdovky, dokonalý ranní manšestr a nezapomenutelné apre ski. Zalyžujte si v největším lyžařském středisku v České republice. SkiResort Černá Hora - Pec tvoří 6 vzájemně propojených lyžařských areálů. Na 50 km sjezdovek různé náročnosti a lyžařských cest Vám postačí pouze 1 skipas. K dispozici je navíc nejdelší skvěle osvětlený svah pro večerní lyžování, freestyle park, snowtubing s klopenými zatáčkami a množství upravených běžeckých tras. Samozřejmostí je kvalitní zázemí resortu s lyžařskou školou, servisem, půjčovnou a širokou nabídkou občerstvení.     


Pro dopravu do skiareálu můžete využít GHH skibus nebo veřejný skibus. GHH skibus je přistaven u hotelového obchodu, který se nachází u východu z hotelové lyžárny a odveze Vás do areálu Javor.  Skibus si rezervujte na recepci, kde si domluvíte i přesný čas odjezdu. Pro cestu zpět ze sjezdovky Javor, skibus stojí u půjčovny lyží SkiresortLive. Hosté se při nástupu prokáží hotelovou kartičkou, kterou dostanou na recepci při check-in. Veřejný skibus staví u Kapličky a jezdí ve 30 minutových intervalech od 8:20. Nazpět staví u sjezdovky Javor.
 


UŽITEČNÉ ODKAZY
Pec pod Sněžkou 137
542 21 Česká republika
Tel. +420 490 509 509
E-mail: hotel@grandhotelhradec.cz
SLEDUJTE NÁS
© 2024 Grand Hotel Hradec. All rights reserved.
Využijte nejvýhodnější cenové nabídky přes přímou rezervaci na grandhotelhradec.cz. Nyní i s Karta hosta kartou hosta více informací rezervovat