Restaurant Meat & Meet

"Žádná láska není tak opravdová jako láska k jídlu“
George Bernard Shaw, irský dramatik

V naší stylové restauraci Meat & Meet můžete okusit dokonalou chuť moderní české kuchyně, steaky ze stařeného masa a jídla z organických surovin, které pocházejí nejen z naší ekofarmy Annovice. Náš tým pro Vás přichystal menu složené z tradičních pokrmů připravované inovativními kulinářskými postupy. Poznejte vytříbenou harmonii chutí v kouzelném prostředí naší designové restaurace. Součástí restaurace je také bar s pestrou nabídkou výtečných piv a kvalitních vín.

Pokud byste se rádi dozvěděli více informací o restauraci Meat&Meet, navštivte stránky restaurace meatandmeet.cz

 

Rezervace / +420 490 509 509

 

Sezónní večerní nabídka za zvýhodněnou cenu


450 CZK
 
Užijte si sezónní večerní nabídku za speciální cenu!

Přijďte a prožijte nezapomenutelný večer s naší exkluzivní sezónní večerní nabídkou. Za jedinečnou cenu 450 Kč na osobu vás zveme ochutnat to nejlepší z našich sezónních specialit v příjemném prostředí restaurace Meat & Meet.

Jak si balíček zakoupit?
 
  • Přímo na webu: Navštivte naše webové stránky a přidejte tento balíček k vaší online rezervaci pobytu.
  • Na recepci při check-in: Pokud si přejete tento balíček zakoupit osobně, můžete tak učinit přímo na recepci při vašem příjezdu.
 
Výhody:
 
  • Jedinečné sezónní pokrmy
  • Vynikající cena: 450 Kč na osobu
  • Ideální pro večerní strávení v příjemné atmosféře
 
Těšíme se na vaši návštěvu a připravíme pro vás nezapomenutelný večer.
 

Bubbles Bar

„Bůh stvořil jen vodu. Člověk stvořil víno“
Victor Hugo, francouzský spisovatel

Protože dobře víme, že ke kvalitní gastronomii neodmyslitelně patří i ušlechtilé nápoje, je pro Vás připraven také stylový Bubbles Bar, který je součástí naší restaurace. Je ideálním místem pro společenská setkání i meditativní rozjímání nad sklenkou špičkového vína či piva, a to jak pro znalce, kteří rádi sázejí na jistotu, tak pro ty, kteří rádi objevují nové chutě. Patříte-li k milovníkům nápoje bohů, potěšíme Vás nejen nabídkou vysoce kvalitních vín francouzských (Champagne, Bordeaux) a italských (Prosecco), ale i víny tuzemskými.

Na své si přijdou i ti, kdož dávají přednost pivu. Díky našim pivům budete mít z žízně radost. Nejen na její uhašení, ale i pro dobré trávení a veselou mysl nabízíme tradiční piva plzeňského typu i piva lokální, která pro nás vaří místní minipivovar Trautenberk.

UŽITEČNÉ ODKAZY
Pec pod Sněžkou 137
542 21 Česká republika
Tel. +420 490 509 509
E-mail: hotel@grandhotelhradec.cz
SLEDUJTE NÁS
© 2024 Grand Hotel Hradec. All rights reserved.
Využijte nejvýhodnější cenové nabídky přes přímou rezervaci na grandhotelhradec.cz. Nyní i s Karta hosta kartou hosta více informací rezervovat